Dozatory kruszywa

Dozatory kruszywa

Dozatory kruszywa i materiałów sypkich, zwane również koszami zasypowymi służą do krótkotrwałego magazynowania, a następnie dozowania z określoną wydajnością kruszyw i innych materiałów sypkich. Ich konstrukcja uzależniona jest od przeznaczenia i planowanej wydajności. Istnieje szereg opcji wyposażenia pozwalających przystosować kosze zasypowe do indywidualnych potrzeb; m.in. kraty przesiewowe, czujniki napełnienia, elektrowibratory, wykładziny poślizgowe i wiele innych.

Większość projektowanych i wykonywanych przez Filtropol dozatorów posiada samodzielną konstrukcję podporową umożliwiającą ich posadowienie bez konieczności wykonywania fundamentów. Solidna budowa, modułowość i wysoka jakość wykorzystywanych materiałów oraz zdolność adaptacji do indywidualnych potrzeb użytkownika w połączeniu z korzystną to cechy potwierdzające trafność wyboru rozwiązań oferowanych przez firmę Filtropol.

Polecamy kontakt z Działem Obsługi Klienta pod nr telefonu +48 696 516 515 lub adresem e-mail: sekretariat@filtropol.com.pl