Wytwórnia mas bitumicznych Master

Przedsiębiorstwo FILTROPOL zostało założone w 1991 roku przez Romana Dyżewskiego i Zygmunta Lachowskiego. Od początku działalności firma związana jest z branżą budownictwa drogowego. Pierwsza faza działalności związana była z instalacją systemów odpylania, głównie dla wytwórni mas bitumicznych. Z biegiem czasu, dzięki zdobywanemu doświadczeniu i rozwojowi kadry spółka rozpoczęła świadczenie kompleksowych usług w zakresie remontów, modernizacji WMB i dostawy urządzeń na terenie całego kraju i poza jego granicami. Aktualnie FILTROPOL produkuje kompletne, wytwórnie mas bitumicznych, które charakteryzują się niezawodnością, korzystną ceną i możliwością dopasowania do oczekiwań najbardziej wymagających Klientów.

Załogę stanowi niemal 50 wykwalifikowanych pracowników, którzy tworzą nowoczesną i stabilną firmę. Nasze instalacje pracują już od kilkunastu lat a dzięki solidności i owocnej współpracy z naszymi Klientami jesteśmy dobrze postrzegani w branży drogowej.

Od początku swojej działalności FILTROPOL stawia na rozwój i wdrażanie innowacyjnych technologii, a także ekspansję w innych gałęziach przemysłu jak energetyka, przeróbka surowców skalnych, recykling. Utrzymując stały kontakt z Klientami, korzystamy z ich uwag i doświadczeń, obserwujemy światowe trendy, prowadzimy badania na najlepszych polskich uczelniach. Efektem tej wielokierunkowej współpracy są produkty najwyższej klasy oparte na podzespołach sprawdzonych i renomowanych dostawców.